przeziebienie

W tym dziale możesz poznać ciekawych ludzi i poszukać swojej drugiej połowy. Znajdziesz tu również wiele innych, nie do końca poważnych tematów!

Re: przeziebienie

Postprzez milena Cz, 25 sie 2016, 11:29

A to ja także. Gorzej, jak te domowe sposoby nie pomagają...
milena

Postprzez petroxp Pt, 2 wrz 2016, 14:59

Jak nie pomagają, to zostaje tylko łykanie czegoś jak najlepszy lek na przeziebienie
W aptece można spokojnie dostać bez recepty. I do tego ewentualnie ciepły rosół, dużo herbaty z sokiem malinowym czy czosnek. Innej metody nie znam.
petroxp

Postprzez milena Pn, 5 wrz 2016, 12:15

Czasami domowe sposoby faktycznie zawodzą. Wtedy lekarz i antybiotyk są wskazani.
milena

Postprzez Iwonkaq Wt, 4 paź 2016, 05:25

To, że lekarz to się jeszcze zgodzę. Z tym antybiotykiem już nie, ponieważ one działają tylko na choroby bakteryjne. Jak to wirus to antybiotykiem można sobie nawet z miesiąc rozwalać organizm i nie pomoże. Jak domowe sposoby się nie sprawdzają, to można iść do apteki i kupić jakieś ziołowe leki. Na przykład Dicotuss jest syropem z prawoślazu, działa szybko na kaszel i to na oba rodzaje. Ja zawsze bronie się przed antybiotykami, one wcale nie są takie dobre.
Iwonkaq

Postprzez madzia1990 Pt, 17 lut 2017, 19:55

Przeziębienie z reguły zaczynam najpierw leczyć domowymi sposobami np. miód, cytryna, sok malinowy tylko taki prawdziwy i często to pomaga. Najgorzej jest z kaszlem z którym ciężko się uporać, jedynie na kaszel suchy stosuję ten lek http://levopront.pl/ i jako jedyny w miarę mi pomaga i dość szybko działa.
madzia1990

Postprzez prownik Pt, 21 kwi 2017, 12:27

Was również tak męczy to przeziębienie? Ja już wytrzymać nie umiem ciągle coś, najczęściej u nas dorosłych mamy do czynienia z zapaleniem gardła, taka infekcja nie chce Nas opuścić. Teraz się uzbroiliśmy w płyn do płukania jamy ustnej http://glimbax.pl/ , podobno działa na takie zapalenia, szybko koi ból, typowy lek przeciwzapalny, mam nadzieję, że u nas zda egzamin.
prownik

Poprzednia strona

Powrót do Towarzyskie